Vizyon & Misyon...

Misyonumuz , öğrencilerimize geleceğe yönelik hedefleri olan, başarılı, mutlu, sağlıklı, vatanını milletini seven bireyler yetiştiren bir kurum olmaktır.

Vizyonumuz, öğrencileri, sorgulayan, bilgiye kendi ulaşabilen ve bilgiyi özümseyen bireyler olarak yetiştirmeyi hedefler. Öğrencilerin sorumluluk almalarına ve problem çözme becerisi kazanmalarına katkıda bulunur. Her alanda yetkin ve kendine güvenen, çok boyutlu düşünce yeteneğiyle donanmış, toplumsal sorumluluk bilincine sahip bireyler yetiştirmeyi hedefler.

Çocuklarımızın toplum yaşayışında yerlerini almaları için gerekli bilgi, beceri ve anlayışları elde etmeleri, kişiliklerini geliştirmeleri, sistemli ve planlı bir süreçtir. Küçük yaşlarda en iyi eğitim, görerek ve yaşayarak alınır.

Büyüyen çocuklarımızın özgün kişiliklerini korurken, yaratıcı yönlerini, gizli yeteneklerini öne çıkarmayı, zihinsel gelişimlerini sağlamalarını ve özgüvenlerini arttırmayı amaçlıyoruz.

Uzman eğitimcilerimizle birlikte bireysel, öğrenci odaklı,  dinamik, disiplinli ve teknoliyi tümüyle kullanan eğitim sistemimizle geleceğe emin adımlarla taşıyoruz. Bire bir başarı takibi ile öğrencilerimizi başarılı bir geleceğe taşıyoruz.

Copyright © 2014 | Tüm hakları saklıdır.